Recenze

Přidat recenzi

Celkové hodnocení:

Stanislava Vaněčková

12.5.2022

Pomněnko...............

...............a když už babičku neunesly nohy do božího kostelíčka, sedávala ve své komůrce, dívajíc se z okna a něžným zrakem objímajíc kvítka právě rozkvetlé jabloně. A když soumrak padal na její víčka, tu přicházela Pomněnka, něžně babičku hladíc po skráních a upracovaných rukou. Jemně babičku přikryla, šeptajíc přání dobré noci............

děkuji

/PS. Miluji Tě Maminko/

Stanislava Vaněčková

13.4.2022

Tak dnes poděkování odlehčím trochou humoru, snad se na mě nebudete zlobit.......
..." Moje milá Pomněnko. Jak to moje? Tvoje milá Pomněnko. Jak to tvoje? NAŠE milá Pomněnko.........Sedni si za klavír a hraj, ať vidí, že klienty vedeme k lásce k hudbě.........Ještě zavařím játrové knedlíčky /buchtičky/, babičky je mají moc rádi.......Bertíku, tys to vymyslel!! To já ne, to Pomněnka.
Velké srdce pro všechny.

Stanislava Vaněčková

7.3.2022

Vážená Pomněnka, děkuji za úžasné aktivity pro vaše klienty, děkuji za maminku Lidušku Štěpánkovou, zapojuje se s chutí, a když se vracíme už vyjížďky, říká, že jede domů. Posílám velké srdce všem.

Stanislava Vaněčková

10.2.2022

Děkuji moooc za fotečky z činnosti klientů za leden 2022. Je to zvlášť povzbuzující, když jsou návštěvy omezený, maminka se zapojuje s úsměvem, a to mě těší. Děkuji za Vaši péči našim nejbližším

Stanislava Vaněčková

5.1.2022

Vážená, milá Pomněnko, každý měsíc se moc těším na Vaše Aktuality, kde ve fotogalerii ukazujete činnost Vašich klientů. Je velmi pestrá a úžasná. Mamince se u Vás líbí a já jsem šťastná, že jsem pro maminku vybrala právě tento domov.
Děkuji z celého srdce.

Pavel Fabian

25.8.2021

Chceme srdečně poděkovat všem zaměstnancům o péči o naši maminku Danu Fabianovou. Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali tento domov, opravdu bylo vidět, že starost a péče nechyběla a nemáme co vytknout. Moc Vám děkujeme.
Přejeme Vám všem hodně štěstí a sil do budoucna.

Jindřiška Pisková

7.4.2021

Srdečně zdravím Vás i celý kolektiv. Velice si vážím Vaší velmi náročné, zodpovědné a obětavé práce. Chci Vám velmi poděkovat za péči o moji kamarádku Jindřišku Sukovou z Tábora. Velmi se ji u Vás líbí tak to jsem ráda a moc děkuji.

Přeji pěkné a klidné prožití svátků jara,
Jindřiška Pisková

Jaroslava Hlouśková

27.11.2020

Váźenì všichni z Pomněnky, chci Vám poděkovat za péči, vlídnost, toleranci a myslím si i trochu lásky za mojí maminku paní Jaroslavu Cinádrovou. Vaše peče byla vždy na vysoké úrovni. Zároveň Vám přeji aby coronavirus se Vám vyhýbal velkým obloukem a konečnê krásné vánoce plné pohody, klidu a lásky. A v novém roce hodnê šťêstì, zdraví, pohody. Držte se!!! Jaroslava Hloušková