Recenze

Přidat recenzi

Celkové hodnocení:

Irena Mrázová

1.1.2024

Jsem dcera paní Gisely Cápalové, která díky Vaší pomoci a obětavé péči důstojně strávila ve Vašem penzionu poslední roky svého života. Děkuji Vám za všechno a přeji šťastný nový rok. S pozdravem Irena Mrázová.

Ing. Jaroslav Zeman

19.9.2023

Děkuji mnohokrát i touto cestou celému kokektivu Pomněnky za profesionální a citlivou péči o mou maminku během posledního roku jejího dlouhého života. Pomněnku mohu rozhodně doporučit.

Ing. Jaroslav Zeman

Lenka Frýdová

11.9.2023

Dobrý den ,
velice si vážím a tímto i děkuji všem pracovníkům domova Pomněnka, která se postarala o důstojné dožití našeho otce pana Ladislava Kotíka, který zde prožil poslední rok svého života.
Váš domov budu i nadále doporučovat všem, kteří se dostanou do těžké životní situace se svými blízkými.
Děkuji
s pozdravem
Lenka Frýdová ( dcera )

Irena Mrázová

29.8.2023

Dobrý den !
Ráda bych poděkovala všem pracovníkům Pomněnky za vše, co vykonaly pro moji matku, která zde důstojně strávila poslední dva roky svého života. Málokdo si umí představit, jak je tato práce obětavá, náročná a důležitá. Zasluhuje si jenom a jenom úctu.
Ještě jednou děkuji za všechno. Vážím si Vás všech. Přeji Vám hodně sil a štěstí v osobním životě. S pozdravem Irena Mrázová, dcera.

Ludmila Novotná

19.7.2023

Chtěla bych touto cestou poděkovat vedení a hlavně celému personálu domova Pomněnka. Dovolte abych vyjádřila hluboký obdiv a úctu za vaší práci, vaši obětavost, empatii a péči kterou věnujete svým svěřencům. Díky vám byl tátův konec života důstojný jak jen to bylo v daném stavu možné. Vaše zařizení vřele doporučuji a budu i nadále všem kteří se dostanou do těžké životní situace se svými blízkými. Děkuji, Novotná, Praha

Marie Doležalová

5.6.2023

V tomto domově jsem měla tatínka, který nechodil.Myslím,že jsem pro něho nemohla najít lepší umístění.Pečovatelé,zdravotní sestry a veškerý personál,prostě všichni jsou pečliví,starostliví a velmi milí.Můj otec tam byl spokojený, o to spokojenější jsem byla já.Přeji tomuto domovu dlouhého trvání. Marie Doležalová

Stanislava Vaněčková

11.2.2023

Když zazní tóny písně známé, to nás náš věk jenom klame, v srdci píseň mládí máme,,,,,, ó jak rádi posloucháme. Nožky v rytmu ťupkají a tancem se netají.
/ Děkuji za lednové zážitky nejen za maminku Lidušku Š.,,,,, s úctou dcera S. V.

Lenka Marešová

30.1.2023

Chtěla bych poděkovat všem sestřičkám a všem pracovníkům Pomněnky za péči o moji mamku, Marii Havlátkovou. Jsem ráda, že poslední roky svého života prožila právě u vás, jelikož vaše péče byla opravdu vynikající. Děkuji.
Lenka Marešová